PĀRDODIET MĀJU ĀRZEMĒS

PĀRDODIET MĀJU ĀRZEMĒS

Vai vēlaties pārdot māju ārzemēs? Vai jums ir īpašums, kuram vietējā tirgū joprojām neesat atradis īsto pircēju?

Realigro Real Estate ir tīmekļa portāls, kas ir piemērots tieši jums. Ir daudz iemeslu izvēlēties Realigro kā partneri savas mājas pārdošanai ārzemēs.

Visi Top sludinājumi saraksta priekšgalā saņem līdz vai pat vairāk nekā 1200 apmeklējumu mēnesī no 190 dažādām valstīm visā pasaulē.

KONTAKTI IR GARANTĒTI.

Starptautiskā nekustamo īpašumu portāla Realigro svarīgākie rādītāji, kas liecina par lielisku redzamību pateicoties ikmēneša 150 miljoniem potenciālu pircēju apmeklējumam, kas ir vismaz 20 reizes vairāk nekā uz vietējo tirgu orientētajiem nekustamo īpašumu portāliem.

Realigro ir atskaites punkts gan aģentūrām, gan privātpersonām, kas vēlas pārdot māju ārzemēs, kā arī daudziem ārzemniekiem, kuri vēlas iegādāties māju savā valstī.

Tā ieņem optimālu vietu tiešsaistē un meklētājprogrammu reitingos pateicoties visbiežāk izmantojamajiem atslēgvārdiem, kurus ārzemnieki visbiežāk lieto savā dzimtajā valodā.

Tātad tā ir vienīgā daudzvalodu platforma, kas visus sludinājumus publicē ekskluzīvi, neveidojot sludinājuma dublikātus 100 vai vairāk līdzīgos portālos, kas rada daudzus katra sludinājuma dublikātus, pakļaujot tos attiecīgajai meklētājprogrammu sodīšanai un reitinga samazinājumam.

Starptautiskais portāls Realigro ir labākais līdzeklis visiem tiem, kuri vēlas pārdot māju ārzemēs, jo tas ir pieejams 24 valodās, piedāvā ārzemniekiem vislabāko iespējamo lietotāju pieredzi un palīdz palielināt pieprasījumu skaitu.

Izvēloties Realigro mājas pārdošanai ārzemēs, jūs varēsiet slēgt pirkuma-pārdošanas darījumu bez komisijas maksas par pirkumu, pircēji ar jums sazināsies tieši, bez nekādiem filtriem, izmantojot kontaktformu.

Nezaudējiet laiku un iegādājieties Top sludinājumu šajā lapā:

Nopirkt Top sludinājumu

Ja jūs profesionāli darbojaties nekustamo īpašumu tirgū, iesakām jums savus Pro pakalpojumus:

Realigro pakalpojumi nekustamo īpašumu aģentiem

Related Insights

  •  
    PĀRDODIET MĀJU ĀRZEMĒS

    PĀRDODIET MĀJU ĀRZEMĒS Vai vēlaties pārdot māju ārzemēs? Vai jums ir īpašums, kuram vietējā tirgū joprojām neesat atradis īsto pircēju? Realigro Real Estate ir tīmekļa portāls, kas ir piemērots tieši jums. Ir daudz iemeslu izvēlēties Realigro kā partneri savas mājas pārdošanai ārzemēs. Visi ...

Saistītie nekustamo īpašumu

LAUKSAIMNIECĪBA AR PILSĒTĀJIEM Skaista vieta ar 4 h zemes gabaliem tiek pārdota skaistā vietā Elzasas upes krastā Stakliškes Sen Trečionys. Dzīvojam...
Cod. 38638

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, Lietuva, Radviliškis, Notiniškių k., Notiniškių k.

3,383,000.00EUR
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

398000 m²
Lauksaimniecības zeme (var izveidot lauksaimniecības uzņēmumu, ja pircējs iesniedz pieprasījumu). Objekts atrodas Panevēžas novadā. Ir 398 hektāri ze...
Cod. 38559

PARDOŠANA Privātmāja, Lietuva, Viļņa, Vilnius, 10244 Vilnius

500,000.00EUR
PARDOŠANA
Privātmāja

700 m²
STĀSTS UN VIETA ATTIECĪBĀ UZ ANTAKALNYI! Priekšrocības: - "Smart House" - mājas tālvadība pa tālruni vai planšetdatoru - ģeotermiskā apkure - St...
Cod. 38388

PARDOŠANA Villa, Lietuva, Neringa, JUODKRANTE, Rėzos g. 2B

900,000.00EUR
PARDOŠANA
Villa

126 m²
MĀJA PĀRDOŠANAI JUODKRANTĀ, NERINGY MUNICIPALITY. MEKLĒJOT DRAUDZĪGU MĀJU LIETUVAS ATRAŠANĀS VIETĀ - KAS JŪS VAR JAUNA MĀJA - DZĪVNIEKAM UN ATPŪTAI. ...
1 / 30
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB