PĀRDODIET MĀJU ĀRZEMĒS

PĀRDODIET MĀJU ĀRZEMĒS

Vai vēlaties pārdot māju ārzemēs? Vai jums ir īpašums, kuram vietējā tirgū joprojām neesat atradis īsto pircēju?

Realigro Real Estate ir tīmekļa portāls, kas ir piemērots tieši jums. Ir daudz iemeslu izvēlēties Realigro kā partneri savas mājas pārdošanai ārzemēs.

Visi Top sludinājumi saraksta priekšgalā saņem līdz vai pat vairāk nekā 1200 apmeklējumu mēnesī no 190 dažādām valstīm visā pasaulē.

KONTAKTI IR GARANTĒTI.

Starptautiskā nekustamo īpašumu portāla Realigro svarīgākie rādītāji, kas liecina par lielisku redzamību pateicoties ikmēneša 150 miljoniem potenciālu pircēju apmeklējumam, kas ir vismaz 20 reizes vairāk nekā uz vietējo tirgu orientētajiem nekustamo īpašumu portāliem.

Realigro ir atskaites punkts gan aģentūrām, gan privātpersonām, kas vēlas pārdot māju ārzemēs, kā arī daudziem ārzemniekiem, kuri vēlas iegādāties māju savā valstī.

Tā ieņem optimālu vietu tiešsaistē un meklētājprogrammu reitingos pateicoties visbiežāk izmantojamajiem atslēgvārdiem, kurus ārzemnieki visbiežāk lieto savā dzimtajā valodā.

Tātad tā ir vienīgā daudzvalodu platforma, kas visus sludinājumus publicē ekskluzīvi, neveidojot sludinājuma dublikātus 100 vai vairāk līdzīgos portālos, kas rada daudzus katra sludinājuma dublikātus, pakļaujot tos attiecīgajai meklētājprogrammu sodīšanai un reitinga samazinājumam.

Starptautiskais portāls Realigro ir labākais līdzeklis visiem tiem, kuri vēlas pārdot māju ārzemēs, jo tas ir pieejams 24 valodās, piedāvā ārzemniekiem vislabāko iespējamo lietotāju pieredzi un palīdz palielināt pieprasījumu skaitu.

Izvēloties Realigro mājas pārdošanai ārzemēs, jūs varēsiet slēgt pirkuma-pārdošanas darījumu bez komisijas maksas par pirkumu, pircēji ar jums sazināsies tieši, bez nekādiem filtriem, izmantojot kontaktformu.

Nezaudējiet laiku un iegādājieties Top sludinājumu šajā lapā:

Nopirkt Top sludinājumu

Ja jūs profesionāli darbojaties nekustamo īpašumu tirgū, iesakām jums savus Pro pakalpojumus:

Realigro pakalpojumi nekustamo īpašumu aģentiem

Related Insights

  •  
    PĀRDODIET MĀJU ĀRZEMĒS

    PĀRDODIET MĀJU ĀRZEMĒS Vai vēlaties pārdot māju ārzemēs? Vai jums ir īpašums, kuram vietējā tirgū joprojām neesat atradis īsto pircēju? Realigro Real Estate ir tīmekļa portāls, kas ir piemērots tieši jums. Ir daudz iemeslu izvēlēties Realigro kā partneri savas mājas pārdošanai ārzemēs. Visi ...

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 38074

PARDOŠANA Privātmāja, Lietuva, Palanga, Palanga, Vytauto g.

185,000.00EUR
PARDOŠANA
Privātmāja

264 m²
Pasteidzies! ZĪMES SAMAZINĀTAS CENAS! PĀRDOŠANA 264.87 KV.M. MĀJA STRATĒĢISKĀ VIETĀ PALANGĀ! Piemērots ģimenei ar bērniem un atpūtniekiem. PALANGA...
Cod. 37668

PARDOŠANA Privātmāja, Lietuva, Viļņa, Galgiai, Tulpiu 11b

300,000.00EUR
PARDOŠANA
Privātmāja

323.040 m²
Skaista, liela māja ar lielu pagalmu un 2 garāžas. 20ar zemes
Cod. 37543

PARDOŠANA 2 guļamistabas, Lietuva, Kaunas, Kaunas, Laisvės al. 98

129,500.00EUR
PARDOŠANA
2 guļamistabas

93.880 m²
Pārdod autentiski un plašs, trīs istabu dzīvokli centrā Kauņas Liberty Avenue pieminekli Vitauta Dižā. Dzīvoklis tiek pārdots ar visām esošajām mājsai...
Cod. 37327

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, Lietuva, Biržai, Linaičiai, Linaičiai, Biržų r., Lietuva

230,000.00EUR
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

58000000 m²
58 ha auglīgas lauksaimniecības zemes ar mežu Biržu rajonā. Pārdošanā: 43,64 ha meža; 2 ha lauksaimniecības zeme - lauksaimniecības zeme; 13 ha la...
1 / 28
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB