PĀRDODIET MĀJU ĀRZEMĒS

PĀRDODIET MĀJU ĀRZEMĒS

Vai vēlaties pārdot māju ārzemēs? Vai jums ir īpašums, kuram vietējā tirgū joprojām neesat atradis īsto pircēju?

Realigro Real Estate ir tīmekļa portāls, kas ir piemērots tieši jums. Ir daudz iemeslu izvēlēties Realigro kā partneri savas mājas pārdošanai ārzemēs.

Visi Top sludinājumi saraksta priekšgalā saņem līdz vai pat vairāk nekā 1200 apmeklējumu mēnesī no 190 dažādām valstīm visā pasaulē.

KONTAKTI IR GARANTĒTI.

Starptautiskā nekustamo īpašumu portāla Realigro svarīgākie rādītāji, kas liecina par lielisku redzamību pateicoties ikmēneša 150 miljoniem potenciālu pircēju apmeklējumam, kas ir vismaz 20 reizes vairāk nekā uz vietējo tirgu orientētajiem nekustamo īpašumu portāliem.

Realigro ir atskaites punkts gan aģentūrām, gan privātpersonām, kas vēlas pārdot māju ārzemēs, kā arī daudziem ārzemniekiem, kuri vēlas iegādāties māju savā valstī.

Tā ieņem optimālu vietu tiešsaistē un meklētājprogrammu reitingos pateicoties visbiežāk izmantojamajiem atslēgvārdiem, kurus ārzemnieki visbiežāk lieto savā dzimtajā valodā.

Tātad tā ir vienīgā daudzvalodu platforma, kas visus sludinājumus publicē ekskluzīvi, neveidojot sludinājuma dublikātus 100 vai vairāk līdzīgos portālos, kas rada daudzus katra sludinājuma dublikātus, pakļaujot tos attiecīgajai meklētājprogrammu sodīšanai un reitinga samazinājumam.

Starptautiskais portāls Realigro ir labākais līdzeklis visiem tiem, kuri vēlas pārdot māju ārzemēs, jo tas ir pieejams 24 valodās, piedāvā ārzemniekiem vislabāko iespējamo lietotāju pieredzi un palīdz palielināt pieprasījumu skaitu.

Izvēloties Realigro mājas pārdošanai ārzemēs, jūs varēsiet slēgt pirkuma-pārdošanas darījumu bez komisijas maksas par pirkumu, pircēji ar jums sazināsies tieši, bez nekādiem filtriem, izmantojot kontaktformu.

Nezaudējiet laiku un iegādājieties Top sludinājumu šajā lapā:

Nopirkt Top sludinājumu

Ja jūs profesionāli darbojaties nekustamo īpašumu tirgū, iesakām jums savus Pro pakalpojumus:

Realigro pakalpojumi nekustamo īpašumu aģentiem

Related Insights

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 36244

PARDOŠANA Ferma, Lietuva, Kėdainiai, Tuskiniai, Tuskiniai

27,000.00EUR
PARDOŠANA
Ferma

3700 m²
Skaista lauku māja ar māju no 1952 pārdošanai. 0,37 akriem zemes, divi staļļi un lauksaimniecības tehnika. Tuvu Kedaini pilsētai (7km) ar lielveikal...
Cod. 36045

PARDOŠANA Viesnīca, Lietuva, Viļņa, Antakalnis, Antakalnis km

2,600,000.00EUR
PARDOŠANA
Viesnīca

290000 m²
20 interneta kameras     29 ha zemes / meža   Restorāns komerczemē   Bania   Konferenču zāle - 450 cilvēki   12 mājas   Mākslīgais ez...
Cod. 35674

PARDOŠANA Cits (Tirdzenicība), Lietuva, Alytus, Alytaus raj., Kepyklos g.

800,000.00EUR
PARDOŠANA
Cits (Tirdzenicība)

2983 m²
Stratēģiski ērta pārdošanas vieta Alytuvas vecpilsētā, Kepyklos g. Ēka - rūpnieciskā ēka, kopējā platība 2983,95 kv.m., 1987. Sienas dzelzsbetona blo...
Cod. 35419

PARDOŠANA Apbūvējams zemes gabals, Lietuva, Viļņa, Trakai, Lentvaris

135,000.00EUR
PARDOŠANA
Apbūvējams zemes gabals

10000 m²
Arhitektūras attīstības plāns tika veikts agrāk. Tuvu Lentvaris ezeram, skats no ezera.
1 / 26
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB