Pārcelšanās uz Austriju 2019. gadā: pilnīgs ceļvedis

Katrai tautai ir sava vēsture un unikāla un neatkārtojama kultūra. Pat šķietami līdzīgas valstis faktiski rada būtiskas atšķirības. Šodien mēs nolēmām palikt Eiropā, izvēloties elegantu, bagātu, bet ne dažus! Skarbo klimatu mazina iedzīvotāju siltums, un šī valsts vēl arvien nāk no daudziem viedokļiem, īpaši nekustamā īpašuma tirgū. Mēs runājam par Austriju, nelielu zemes gabalu pēc paplašināšanas, bet plašu par iespējām, ko tā piedāvā. Vai esat jauns vīrietis, kurš meklē neaizmirstamu piedzīvojumu, uzņēmējs, kurš vēlas veikt kvalitatīvu lēcienu, vai ģimenes cilvēks, kurš vēlas iegādāties īpašumu Austrijā, risinājums ir tieši jūsu acu priekšā. Pamatojoties uz jautājumiem, kas bieži rodas pirms šāda svarīga soļa risināšanas, mēs nolēmām izstrādāt mini-rokasgrāmatu, kuras mērķis ir novērst jebkādas iespējamās šaubas, kas varētu ierobežot jūsu izvēli. Lai to izdarītu, jums vienkārši jākļūst ērti un uzmanīgi izlasiet nākamās rindas!

                   

Mēs sākam kā vienmēr, ar dokumentiem, kas jums būs jāievada šajā valstī. Pieņemot, ka Austrija pieder Eiropas Savienībai kopš 1995. gada, ja jūs esat Eiropas pilsonis, jums nebūs nekāda birokrātiska ierobežojuma, jo pietiek ar identitātes dokumenta izmantošanu, kas garantē jūsu personas tūlītēju atzīšanu. Obligāts dokuments ir tā sauktais Meldezettel, kas apliecina dzīvesvietu. Jums būs jāiegādājas trīs dienu laikā pēc ierašanās, ja vēlaties pārvietoties.

Vēl viens būtisks elements, lai būt Austrijas pilsonim visos aspektos, ir uzturēšanās apliecība kopā ar sociālās apdrošināšanas numuru. Ja jūs pārceļaties uz Austriju un vēl neesat atraduši darbu, jums būs jāreģistrējas nodarbinātības birojā.

Tagad pievēršoties šīs valsts skaistumam, mēs nevaram aizmirst brīnišķīgo Vīni ar Schönbrunn pili, baroka pilsētas Zalcburgu, kas bija Mocarta un Insbrukas dzimtene, kas slavena ar slēpošanas trasēm.

Dzīves dārdzība ir diezgan augsta, bet, ņemot vērā, ka pakalpojumi ir īpaši efektīvi un efektīvi, varam teikt, ka viss ir samērīgs. Tomēr Austrija ir lētāka nekā daudzas citas Ziemeļeiropas valstis.

Starp dzīvošanas Austrijā priekšrocībām mēs, bez šaubām, esam atraduši lielisku, ļoti avangardisku veselības sistēmu. Faktiski veselības apdrošināšana attiecas arī uz zālēm, kas nepieciešamas jebkuras slimības ārstēšanai. Mēs nevaram pieminēt zemo noziedzības līmeni, iespējams, arī zemo demogrāfisko līmeni.

Attiecībā uz Austrijas pilsētas izvēli, kurā pārvietoties, nav vairāk vai mazāk ērtu atrašanās vietu. Visas pilsētas ir unikālas un īpašas, un, izņemot Vīni, kas izceļas kā galvaspilsēta, pārējām Austrijas pašvaldībām ir diezgan viendabīgas cenas.

Nekustamā īpašuma iegādes vidējais rādītājs ir 150 000 eiro, sākot no 50 000 kā standarta cena mazākām mājām. Pat nomas līgumi ir diezgan standartizēti kā cenas visā valstī. Tas sākas no 400 eiro mēnesī, lai pieskartos noteikti augstākiem sliekšņiem.

Mēs ceram, ka mūsu ceļvedis ir vienkāršs un intuitīvs. Mums vienkārši vēlamies jums labu ceļojumu, atklājot Austriju!

Related Insights

  •  
    Pārcelšanās uz Austriju 2019. gadā: pilnīgs ceļvedis

    Katrai tautai ir sava vēsture un unikāla un neatkārtojama kultūra. Pat šķietami līdzīgas valstis faktiski rada būtiskas atšķirības. Šodien mēs nolēmām palikt Eiropā, izvēloties elegantu, bagātu, bet ne dažus! Skarbo klimatu mazina iedzīvotāju siltums, un šī valsts vēl arvien nāk no daudziem viedokļi ...

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 38605

PARDOŠANA Viesnīca, Austrija, Tirol, Kitzbühel, Kögl Straße

4,050,000.00EUR
PARDOŠANA
Viesnīca

4200 m²
Austrijas Tirolē, 100 km no Insbrukas, 100 no Minhenes un 70 no Zalcburgas, 4 zvaigžņu viesnīca (ar sertifikāciju), kas sastāv no 37 dažāda lieluma nu...
Izīrē privātu vannas istabu Murau centrā, tuvu visam. Kreischberg slēpošanas trase atrodas tikai 6 km attālumā no auto 6 minūšu laikā.
Cod. 38125

PARDOŠANA 2 guļamistabas, Austrija, Wien, Wien, Schönbrunn

1,075,000.00EUR
PARDOŠANA
2 guļamistabas

135 m²
Skaists dzīvoklis pārdošanai jaukā Vīnes daļā. Dzīvoklis ir 135 kv.m. Skats meklē Schönbrunn pili. Ja jūs interesē, lūdzu, rakstiet man e-pastu.
Cod. 37972

PARDOŠANA Ēka, Austrija, Tirol, Bergen, Berwang 112

1,050,000.00EUR
PARDOŠANA
Ēka

350 m²
Paradīze Tiroles kalnos! Kā jauns alpu kalns ar pavisam 4 skaistiem luksusa dzīvokļiem augstākajos kalnu augstumos (1300 m) pie slēpošanas trasēm un ...
1 / 28
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB