Pārcelšanās uz Turkmenistānu. Emigrējušies un dzīvo Turkmenistānā.

 

 

Turkmenistānas Republika Vidusāzijas centrā varētu būt reāla alternatīva ikdienas monotonijai. Āzijas teritorijas bieži netiek ņemtas vērā, meklējot pārvietošanās vietu. Daļēji tas ir stimulu un pārliecības trūkuma dēļ par šādām konkrētām realitātēm, daļēji tāpēc, ka trūkst zināšanu par vietu. Bet šodien mēs nolēmām sniegt labāku un galvenokārt detalizētu skatu uz Turkmenistānu, valsti, kurā būtu iespējams sākt no nulles. Nākamajās rindās mēs ievietosim pamatinformāciju par iespējamo pārskaitījumu, lai īpašuma pirkšana Turkmenistānā varētu šķist bērnu spēle.

Tātad, ja esat gatavs, mēs varam sākt!

                 

Arī Aleksandra Lielā okupētajā ceturtajā gadsimtā pirms mūsu ēras Turkmenistānā ir daudzveidīga un brīnišķīga ainava. Uz austrumiem atrodas unikālie kanjoni un kalni, kas pieder Kugitangas dabas rezervātam. Īpašību, kas padara šos kalnu grēdus vēl iespaidīgākus, raksturo fantastiskās krāsas, kas tūristus atstāj bez runas.

Rūpniecības klātbūtne šajā zemē ir gandrīz nekas, un tas ļauj ievērojami ierobežot gaisa piesārņojumu, lai aizsargātu vietējo skaistumu.

Iedzīvotājus raksturo dažādu etnisko grupu klātbūtne, parādot faktu, ka katru gadu ir daudz investoru, kuri vēlas šajā zemē piemērot īpašumu. Lai to izdarītu, papildus tūristu vīzai jums ir jābūt pasei, kuras derīguma termiņš ir vismaz trīs mēneši.

Runātā valoda ir konservatīvas kultūras izpausme un maz tiecas uz jaunām izmaiņām. Turkmenistāņu un krievu valodā runā plaši, taču vienmēr ir kaut kas mierinošs, tie nebūs jāiemācās. Pietiks ar labām angļu valodas zināšanām, lai varētu braukt, ierodoties Turkmenistānā.

Runājot par ekonomisko aspektu, mēs cenšamies saprast, kādas ir reālās dzīves izmaksas Turkmenistānā. Lai to izdarītu, mēs esam nolēmuši iekļaut nelielu sarakstu ar atbilstošajām precēm, pakalpojumiem un cenām.

Maltīte, lēts restorāns 65.00 m
Maltīte 2 personām, vidējs restorāns, trīs porcijas 200,00 m
Izvēlne no McDonalds (vai līdzvērtīga izvēlne) 17.50 m
Vietējais alus (0,5L uz krāna) 10,00 m
Kapučīno (parastais) 14,60 m
Piens (parasts), (1L) 5,50 m
Svaigs baltmaizes klaips (500 g) 2,00 m
Rīsi (balti), (1 kg) 12,50 m
Olas (normālas) (12) 9,20 m
Vietējais siers (1kg) 31,67 m
Vistas krūtiņa (bez kauliem, bez ādas), (1kg) 26,25 m
Āboli (1kg) 4,08 m
Elektroenerģija, Apkure, Gaisa kondicionēšana, Ūdens, Atkritumi) dzīvoklim 85m2 4.000,00 m

Vietējā valūta ir Turkmenistānas manāta, kas atbilst 0,26 eiro un ņemot vērā iepriekš paziņotās cenas, mēs varam teikt, ka labi dzīvot šajā zemē nav tik grūti.

Nekustamā īpašuma nozarē mums ir jāizdara neliels priekšnoteikums. Ne visas Turkmenistānas pilsētas ir vienādas, un bieži cenu atšķirību rada vēsturiski nozīmīgu teritoriju klātbūtne.
Karakuma tuksnesis, senā Mervas pilsēta (UNESCO mantojums), pati galvaspilsēta Ašgabata, kas ir slavenā Zīda ceļa sirds, ir tikai daži no diskriminējošajiem elementiem, izvēloties pilsētu, kurā pārcelties.

Bet, ja vēlaties palikt vidējs, vienlaikus izbaudot apkārtējo arhitektūras skaistumu, zināt, ka cenas sākas no 4 749,99 m par kvadrātmetru un 950,00 m mēnesī par nomu.

Ko es varu teikt, mūsu mini ceļvedis ir pabeigts; mēs vēlam jums patīkamu ceļojumu!

Related Insights

  •  
    Pārcelšanās uz Turkmenistānu. Emigrējušies un dzīvo Turkmenistānā.

        Turkmenistānas Republika Vidusāzijas centrā varētu būt reāla alternatīva ikdienas monotonijai. Āzijas teritorijas bieži netiek ņemtas vērā, meklējot pārvietošanās vietu. Daļēji tas ir stimulu un pārliecības trūkuma dēļ par šādām konkrētām realitātēm, daļēji tāpēc, ka trūkst zināšanu par vi ...

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 13205

PARDOŠANA 3 guļamistabas, Turkmenistāna, Ashgabat, Ashgabat, villanova strisaili

98,000.00EUR
PARDOŠANA
3 guļamistabas

378 m²
Izcils trīsistabu dzīvoklis, kas atrodas lieliskā vietā puskvadrāles centrā.
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB