MEKLĒJU ĪPAŠUMU RĪGĀ

Rīgas Klusais centrs izceļas ar jūgenstila (art-noveau) celtnēm. Ja Jums ir savarīgas vēsturiskās vērtības, tad ir vērts pievērst uzmanību Klusā centra rajonam, lai iegādātos mājokli. Aizvien vairāk šo jūgenstilu ēku tiek renovētas, līdz ar to sniedzot Jums visas modernās ērtības, tajā pašā laikā saglabājot vēstures elpu. Tādu dzīvokļu plašumu, augsto griestu un veclaicīgo ornamentu skaistumu Jūs neizbaudīsiet nekur citur. Ja Jums vēlaties paļauties uz pārbaudītām vērtībām, tad noteikti pērciet dzīvokli Klusajā centrā!

Latvijas Jūrmala vienmēr ir bijusi populāra ar atpūtas iespējām, reklašējošām sanatorijām un nesabojāto kāpju zonu. Jūrmala ir vislabākā vieta, kur pirkt zemi vai jau gatavu privātmāju, ja vēlaties katru dienu pa istabas logu vērot un klausīties jūras viļņu šalkoņā. Tā ir lieliska vide, kur dzīvot un atpūsties ģimenēm netālu no galvaspilsētas.

Related Insights

  •  
    MEKLĒJU ĪPAŠUMU RĪGĀ

    Rīgas Klusais centrs izceļas ar jūgenstila (art-noveau) celtnēm. Ja Jums ir savarīgas vēsturiskās vērtības, tad ir vērts pievērst uzmanību Klusā centra rajonam, lai iegādātos mājokli. Aizvien vairāk šo jūgenstilu ēku tiek renovētas, līdz ar to sniedzot Jums visas modernās ērtības, tajā pašā laikā sa ...

No real estate match the specified search parameters!
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB