Pārcelšanās uz Haiti. Expatriate un dzīvo Haiti

 

 

Karaļa jūras krastā iegremdēts Francijas kolonija, skaista Haiti bija viena no pirmajām valstīm, kas paziņoja par savu neatkarību no Amerikas. Tas neapšaubāmi ir viena no vismazāk turīgajām Amerikas kontinenta valstīm, bet, protams, arī lētākais! Kāpēc mēs par to runājam? Lai dotu jums iespēju veikt šo soli, kuru esat gaidījis uz mūžu, ieguldīt nekustamā īpašuma tirgū ar īstu paradīzes gabalu.

Jā, šodien jūs sapratīsiet, cik vienkārši ir iegādāties īpašumu Haiti un radikāli mainīt savu dzīvi! Ko jūs gaida? Roku sevi ar papīru un pildspalvu, jo mēs sniegsim jums visu informāciju, kas jums ir nepieciešama, lai varētu veikt lapu mierā un, protams, uzvarot! Vai jūs esat ģimenes cilvēks, tūkstošgades vai pensionārs, nav šaubu: Haiti var būt jums!

Vai esat gatavs? Sāksim!

                                                                         

            

Sāksim ar galvenajiem iemesliem, kāpēc ir ērti pāriet uz Haiti.

Tā ir spēcīga valsts kultūras līmenī, uzskatot, ka pēc briesmīgās un postošās zemestrīces, kas 2010. gadā skāra valsti, tai izdevās pieaugt, kļūstot par vienu no drošākajām valstīm visā Centrālamerikā. Noziegumi tiek stingri sodīti un policijas spēki aktīvi un stingri rīkojas, pastāvīgi uzraugot pilsētas. Pēdējos gados daudzi jaunieši ir nolēmuši uzsākt tūrisma uzsākšanu, ņemot vērā, ka valsts joprojām ir "atklāta" ar "diezgan sakņotu tūrisma darbību". Paradīzes pludmales un neapšaubāmi viegla nodokļu sistēma ļauj investoriem atstāt jau ievērojamas priekšrocības. Atskaitījumi un atbrīvojumi no nodokļiem ir iespējami līdz 15 gadiem no dažādās uzņēmējdarbības uzsākšanas!

Bet kādi ir dokumenti, lai ieietu Haiti?

Obligāta pase ar minimālo derīguma termiņu (vismaz) seši mēneši Vīza (arī obligāta) tiek izsniegta ieceļošanas brīdī, ja vēlaties uzturēties salā ilgāk par 90 dienām (maksa ir 10 eiro).

Tagad mēs nonākam pie patiesi interesanta mūsu mini ceļveža: kāda ir dzīves dārdzība Haiti? Pašreizējā valūta ir Gourde, kas ir 0,01 eiro. Detalizēti, jūs varat redzēt, cik ērta ir Haiti dzīve.

Ēdieni, ekonomiskā restorāns $ 9,37

Nacionālais alus (0,5L krāna) 1.20 $

Importēt alu (0,33L pudele) 3,76 ASV dolāru

Piens (normāls), (1L) 1,24 $

Svaiga baltmaize (500g) 1.36 $

Rīsi (balts), (1kg) $ 2.40

Olas (normāli) (12) 3.16 $

Ikmēneša ceļojuma caurlaide $ 29,41

Pamata (elektrība, apkure, gaisa kondicionēšana, ūdens, atkritumi)

par dzīvokli 85m2 119.31

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi ir tas, ka mūsu nozare ir nekustamā īpašuma sektors! Cik daudz jūs pavadāt, lai iegādātos īpašumu Haiti? Lielākām villām, galvenajā galvaspilsētas rajonā Port-au-Prince, cenas ir aptuveni EUR 180 000, proporcionāli ir viegli saprast, kā par izdevīgākām naktsmītnēm ir izdevīga nauda!

Ko teikt, mēs ceram, ka mūsu mini ceļvedis bija noderīgs un ... sūtīt mums pastkarti no Haiti!

Related Insights

  •  
    Pārcelšanās uz Haiti. Expatriate un dzīvo Haiti

        Karaļa jūras krastā iegremdēts Francijas kolonija, skaista Haiti bija viena no pirmajām valstīm, kas paziņoja par savu neatkarību no Amerikas. Tas neapšaubāmi ir viena no vismazāk turīgajām Amerikas kontinenta valstīm, bet, protams, arī lētākais! Kāpēc mēs par to runājam? Lai dotu jums ies ...

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 40330

PARDOŠANA Cits (Zemes gabals), Haiti, Port-au-Prince, Petionville, Pernier

35,882.71EUR
PARDOŠANA
Cits (Zemes gabals)

517 m²
Šis īpašums atrodas ērti 30 minūšu attālumā no lidostas, drošā vietā pie policijas iecirkņa. Netālu no galvenā ceļa un autobusu ar krānu-krānu pārvadā...
Cod. 5113

PARDOŠANA Privātmāja, Haiti, Port-au-Prince, Port-au-Prince, BOULEVARD center

215,296.29EUR
PARDOŠANA
Privātmāja

130 m²
Rindu māja nelielā dzīvojamā 5 māju. Privāts dārzs un pludmale. Pilnībā atjaunota 2008. gada sākumā mēbelēta ar pielāgotu amerikāņu virtuvi ar salu un...
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB