Pārcelšanās uz Antigvu un Barbudu. Expatriate un dzīvo Antigva un Barbuda

 

“Ar visiem spēkiem viss tiek sasniegts”. Tas ir moto, uz kura balstās viena no skaistākajām Karību jūras reģiona realitātēm. Kopā ar Atlantijas okeānu, kas pieder Sadraudzībai, mūsu mini-valsts vadošais spēlētājs bauda ārkārtas unikalitāti un skaistumu.

Vai esat noguris no parastās ikdienas rutīnas un vai jūs vēlētos dot monotoni? Jūsu sapnis ir dzīvot paradīzē 265 dienas gadā? Mēs zinām, ka šos centienus bieži vien bloķē ne vienaldzīgas bažas: vai man izdosies to darīt līdz mēneša beigām? Vai es atradīšu māju, kas atbilst manām vajadzībām? Vai vietējā realitāte ir piemērota manam dzīves līmenim?

Nu, šodien jums būs visas atbildes, ko jūs meklējat tieši šajā mini ceļvedī, kas ir vienkārša un intuitīva.

Īpašuma iegāde Antigvā un Barbudā būs risinājums visiem jūsu jautājumiem, jo ​​šī lasījuma beigās jūs varēsiet perfekti pārvietoties un ieguldīt pareizākajā veidā.

              

Tātad, ja esat gatavs nirt šajā piedzīvojumā, viss, kas jums jādara, ir rokturis ar pildspalvu un papīru, lai pierakstītu visus mūsu padomus. Mūsu ceļojums sāksies! Sāksim ar dažiem vēsturiskiem jēdzieniem, kas ir būtiski, lai labāk izprastu vietas kultūru

Antigvu pirmo reizi sasniedza Kristofers Kolumbs 1493.gadā un 1632. gadā kolonizēja angļu valodu, kurš ieviesa un uzstādīja "ekonomiku, kas balstīta uz tabakas un cukurniedru stādījumiem. Tomēr ar vergu emancipāciju, 1833. gadā, visa sistēma piedzīvoja dziļu satricinājumu, līdz 1981. gadā ieguva daudz vēlamo neatkarību.

Pašlaik ekonomika galvenokārt balstās uz tūrismu, tā ka šī nozare veido aptuveni pusi no iekšzemes kopprodukta. Ir patiešām daudz luksusa kūrortu, kurus atbalsta bankas investīcijas un finanšu pakalpojumi, kuriem ir satelītu biroji Antigvā. Vienīgais ierobežojums lauksaimniecībai ir nepietiekamais darbaspēka piedāvājums, ņemot vērā, ka iepriekš minētās nozares savāc un aizņem aptuveni 80% no vietējiem iedzīvotājiem. Pat pētniecības un izglītības nozarei ir būtiska nozīme, jo īpaši tāpēc, ka dažu ārvalstu investoru darba rezultātā tika atklāts Amerikas universitātes Medicīnas koledža, un kādi dokumenti ir nepieciešami, lai piekļūtu šai valstij?

Obligāta ir pase, kuras derīguma termiņš valstī ir vismaz seši mēneši. Ja uzturaties ilgāk par 3 mēnešiem, ir nepieciešama vīza. Runājot par drošību, šī ir vieta, kurā nav atsevišķi nozieguma elementi. Runātā valoda ir angļu valoda, un spēkā esošā valūta ir Austrumkarību dolārs (EXD), kas ir 0,33 eiro.

Tagad analizēsim dzīves dārdzību. Mēs runājam par zemi, kas tik daudz piedāvā gan skaistumu, gan arī profesionālo darbību. Vienkārši, lai iegūtu ideju, mēs ziņojam par nelielu produktu un izdevumu sarakstu, ar kuriem varētu saskarties Antigva.

Ēdieni, ekonomiskā restorāns € 8.29

Svaiga baltmaize (500 g) 1,33 €

Rīsi (balts), (1 kg) 1,65 €

Olas (normāli) (12) € 3.31

Vienvirziena biļete (vietējais transports) € 0,83

Pamata (elektrība, apkure, gaisa kondicionēšana, ūdens, atkritumi) € 82,86

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi ir jautājums par izcilību: īpašuma iegāde Antigva un Barbuda. Ja Oprah Winfrey, Giorgio Armani, Richard Branson un Eric Clapton ir nolēmuši šeit iegādāties otru māju, mēs varam labi saprast, ka atsauces mērķis ir greznība. Taču iespējas tiem trūkst pat tiem, kas vienkārši vēlas ikdienā dzīvot tik unikālā realitātē, pat bez pārāk daudzām ērtībām.

Ko teikt, mēs ceram, ka mūsu mini ceļvedis bija noderīgs, un ... vai jūs joprojām esat tur? Palaist, lai rezervētu savu vienvirziena biļeti uz šo paradīzi!

Related Insights

  •  
    Pārcelšanās uz Antigvu un Barbudu. Expatriate un dzīvo Antigva un Barbuda

      “Ar visiem spēkiem viss tiek sasniegts”. Tas ir moto, uz kura balstās viena no skaistākajām Karību jūras reģiona realitātēm. Kopā ar Atlantijas okeānu, kas pieder Sadraudzībai, mūsu mini-valsts vadošais spēlētājs bauda ārkārtas unikalitāti un skaistumu. Vai esat noguris no parastās ikdienas ...

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 28255

PARDOŠANA Villa, Antigua and Barbuda, St. Mary, Jolly Harbour, antigua

331,702,462.89EUR
PARDOŠANA
Villa

1500 m²
4 villas par to pašu zemi, muižas māju un citiem 3 villas viesiem vairāk nekā 10 istabas apvienot vairāk nekā 1500 kv.m. lielisku skatu uz jūru, luks...
Cod. 21801

PARDOŠANA Apbūvējams zemes gabals, Antigua and Barbuda, St. Mary, Bolans, Antigua West Indies

875,925.86EUR
PARDOŠANA
Apbūvējams zemes gabals

4.65 m²
Hill Side Ocean skatītos šo 1,15 akru zemes atrodas uz dienvidu daļā Island ekskluzīvu augstākās klases attīstību. Tuvu Sugar Ridge attīstības un Joll...
Cod. 17666

PARDOŠANA Villa, Antigua and Barbuda, St. Mary, St.Mary, 271 Palm Beach Dr.

2,902,396.55EUR
PARDOŠANA
Villa

371.61 m²
Toskānas stilā Villa par Karību jūrā. Luksusa pludmales priekšā villa par skaistu balto smilšu pludmales Jolly Harbour. Turklāt īpašums ir 90 pēdas st...
Uzsver     * Beachfront un privāto laivu piestātne     * Izstrādāts Custom     * Nevainojami Saglabāta     * Gated Kopienas     * Privāta basei...
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB